AskMaps

  Mapa Prahy

en english cz cesky
de deutsch sk slovensky
fr francais pl polski
esp espanol port portugues

Chcete se stát návštěvníkem Prahy? Naším cílem je poskytnout vám všechny základní informace o městě Praha, které potřebujete. Připravujeme vlastní mapy měst a hledáme odkazy na ty nejlepší mapy na internetu. Zde naleznete mapu Prahy. Stále pracujeme na tvorbě co nejlepší mapy Prahy a na nalezení co nejlepších odkazů na další mapy Prahy. Naleznete zde i informace zaměřené na levné ubytování v Praze, pronájem auta v Praze, průvodce městem Praha a další turistické informace o městě Praha. Přejeme vám příjemný pobyt ve městě Praha.

 
Mapa Prahy Mapa Prahy
Tato mapa byla dosud vytištěna 147761x (Minulý měsíc: 1 x )
Náhled typické tištěné mapy      Inzerce na této mapě


Mapa Prahy

Mapa Prahy se skládá ze čtyř označených částí a z rejstříku ulic.

Mapa Prahy - Po stisku tlačítka Tisk se nahrají data mapy Prahy (to může trvat několik minut, záleží na rychlosti vašeho připojení k internetu) a vy budete požádáni o povolení tisku.

- Poté můžete stejným způsobem vytisknout rejstřík ulic.

- Rychlý odkaz:
  Ubytování v Praze
  Česká republika - turistický průvodce
  Nové AskMaps: Prahy


* Pokud váš prohlížeč nezahájí tisk automaticky, vyvolejte jej z menu. Zpět se vrátíte stiskem tlačítka Zpět v prohlížeči.
** Před tiskem můžete ještě zkontrolovat, zda je u vaší tiskárny nastaven tisk na papír na výšku (platí v 95 % případů). Pokud ne, nastavte jej tak. Nejste-li si jisti, proveďte tisk a zjistěte, zda se mapa vytiskla správně.

Přejeme vám šťastnou cestu s mapou z AskMaps!


Zpátky na hlavní stránku


Chorvatsko pruvodce a ubytovani
 
Hotely  v Praze Ubytování v Praze
Již od 50 dolarů/2 osoby
ActivitiesAktivity v Praze
*   Prohlídky města, vstupenky...
GuidesKnižní průvodce městem - Praha (ČR)
* Další knihy...

Tato stránka je součástí projektu AskMaps, v jehož rámci vznikají mapy velkých světových měst. Ty pokrývají důležité části těchto měst, důležité památky, často i městskou dopravu, ubytování, restaurace apod. Na této stránce najdete: mapa Prahy, mapa Praha, mapy, mapi, plán Prahy, plánek Prahy, letenky do Prahy, letenky Praha, půjčovna aut v Praze, půjčovna aut Praha, půjčovny aut Praha, mapa města, plán města, podzemka, metro, cestování, prázdniny, hlavní památky, zajímavosti, seznam ulic, index ulic, mapa zdarma, mapy zdarma, bezplatné mapy.AskMaps jsou stále rozšiřovány o další nové mapy. Pokud jste nenašli, co hledáte, zkuste se sem vrátit později. Naposledy jsme přidávali a updatovali mapy v termínu: 2/2013 .

© AskMaps 2001-2024
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Privacy policy and website rules