AskMaps

  Mapa Prahy

en english cz cesky
de deutsch sk slovensky
fr francais pl polski
esp espanol port portugues

Chcete sa stat návštěvníkom Prahy? Naš ciel je poskytnúť vám všetky základné informácie o mieste Praha, ktoré potrebujete. Pripravujeme vlastné mapy miest a hĺadáme odkazy na ty najlepšie mapy na internete. Tu naleznete mapu Prahy. Stále pracujeme na tvorbe co nejlapšie mapy Prahy a na nalezeniu co možno najlepších odkazov na dalšie mapy Prahy. Tu najdete i informácie zamerané na lacné ubytovanie v Prahe, prenájom auta v Prahe, sprievodca miestom Praha a ďalšie turistické informácie o mieste Praha. Prajeme vám príjemný pobyt vo mieste Praha.

 
Mapa Prahy Mapa Prahy
Tato mapa bola doteraz vytlačená 147761raz (V minulom mesiaci: 0 raz )
Předbežné zobrazenie typickej mapy      Inzercia na tejto mape


Mapa Prahy

Mapa Prahy má štyri označené časti a index ulic.

Mapa Prahy - Po stlačeniu tlačítka Tlač sa nahrajú data mapy Prahy (to môže trvať niekoľko minút, v závislosti na rýchlosti vášho pripojenia k internetu) a vy budete požiadaný o schválenie tlače.

- Potom môžete rovnakým zpôsobom vytlačiť aj index ulic.

- Rýchly link:
  Ubytovanie v Prahe
  Česká republika - turistický sprievodca
  Nové AskMaps: Prahy


* Ak váš prehliadač nezaháji tlač automaticky, vyvolajte ho z menu. Späť sa vrátite stlačením tlačítka Späť v prehliadači.
** Pred tlačou môžete skontrolovať, či je u vašej tlačiarne nastavená tlač na papier na výšku (platí v 95 % prípadov). Ak nie, nastavte ju tak. Ak si nieste istý, vytlačte mapu a overte, či sa vytlačila správne (pravdepodobne áno).

Prajeme vám šťastnú cestu s mapou z AskMaps!


Späť na hlavnú stránku


Chorvatsko pruvodce a ubytovani
 
Hotely  v Prahe Ubytovanie v Prahe
Od 50 dolarov/2 osoby
ActivitiesAktivity v Prahe
*   Prehliadky mesta, vstupenky...
GuidesKnižný sprievodca mestom - Praha (ČR)
* Ďalšie knihy...

Táto stránka je súčasťou projektu AskMaps, v rámci ktorého sú tvorené mapy velkých svetových miest. Ty pokrývajů dôležité časti týchto miest, dôležité pamiatky, často i mestskú dopravu, ubytovanie, reštaurácie apod. Na tejto stránke nájdete: mapa Prahy, mapa Praha, mapy, mapi, plán Prahy, plánok Prahy, lacné ubytovanie v Prahe, apartmány, letenky do Prahy, letenky Praha, požičovna aut v Prahe, požičovny aut Praha, mapa mesta, plán mesta, podzemka, metro, cestovanie, prázdniny, hlavné pamiatky, zaujímavosti, zoznam ulic, index ulic, mapa zdarma, mapy zdarma, bezplatné mapy.AskMaps sú často rozširované o ďalšie nové mapy. Ak ste nenašli, čo hľadáte, skúste se sem vrátiť neskôr. Naposledy sme pridávali a updatovali mapy v termíne: 2/2013 .

© AskMaps 2001-2024
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Privacy policy and website rules